www.electra-air.co.il

שרות לקוחות

סל הקניות שלך ריק

לצפיה והוספת מוצרים הכנס לחנות המיזוג

לחנות

אלקטרה מובילה

את המהפכה הסביבתית

אלקטרה קיימות


אלקטרה מובילה את תחום מיזוג האוויר בישראל כבר 77 שנה, עם נתח שוק של כ-45%. לצד חדשנות, איכות ואמינות, הערך המרכזי שמוביל את החברה הוא אחריות לאוויר שאנחנו נושמים, ולאיכות הסביבה בה אנחנו חיים.


אנחנו באלקטרה רואים חובה לפעול למען עתיד ירוק וטוב יותר לכולנו, ובהתאם מיישמים אסטרטגיה ירוקה: מייצרים חדשנות ברת-קיימא, מתוך דאגה למשאבים ולסביבה וחותרים ליותר מחזור; התייעלות אנרגטית; תהליכי יצור נקיים יותר; הקטנת מזהמים; ופיתוח מערך ייצור של מוצרים ידידותיים יותר לסביבה .אלקטרה תמשיך לפעול למען שיפור תמידי של איכות הסביבה ואיכות האוויר בעולמנו. בנוסף, ובהתאם למדיניות שמקיפה את כל שרשרת הערך – מייצור המזגן ועד למחזור – אלקטרה משקיעה בהקמת מפעל למחזור מזגנים ישנים, וכן דואגת לאיסוף הגזים המזיקים הנפלטים מהמזגנים בעת התיקון או ההחלפה. לצד זאת, מוקם בימים אלה פארק טכנולוגי מתקדם בשיתוף BOSCH העולמית. הפארק יכלול מפעל לייצור מערכות אקלים, וכן חממה טכנולוגית העוסקות בפיתוח מערכות, רכיבים ושירותים מוכווני אימפקט אקולוגי חיובי. החברה נכנסה גם לתחום האנרגיה הסולארית והקימה את אלקטרה סולאר.

about-img

סדרות המוצרים הירוקים שלנו

אחד האתגרים הגדולים ביותר של ההתחממות הגלובלית הוא פיתוח מוצרים שלא רק יחממו או יקררו, אלא גם יספקו יעילות אנרגטית וישפרו את איכות האוויר שאנחנו נושמים. החדשנות המוצרית והטכנולוגית שלנו פועלת בשתי הגזרות האלה: מוצרים חסכוניים ומתקדמים שהם גם בעלי טכנולוגיות ירוקות, ועומדים בקריטריונים האירופיים.

1/3

מפעל למחזור מוצרי קירור ומזגנים

בשנת 2022 יושק בישראל פרויקט ייחודי וראשון מסוגו. אלקטרה, בתמיכת המשרד להגנת הסביבה, תקים בעיר שדרות מפעל מחזור בהשקעה של כ-30 מיליון שקלים. באמצעות המפעל ניתן יהיה להגשים את חזון "מייצור למחזור", עם מעגל שיקיף את מערך חיי המוצר כולו. בתחילה יתמקד המפעל במזגנים ומקררים, אך בהמשך ירחיב את פעילותו לכלל מוצרי החשמל בישראל – בהתאם לתקינה אירופאית מחמירה – ויאפשר ליצרנים ויבואנים למלא את חובת המחזור של רכיבים אלקטרוניים. הטכנולוגיה פורצת הדרך שבעזרתה יוקם המפעל, תאפשר להגיע למיצוי מלא של חומרי הגלם שנמצאים בתוך המוצרים הממוחזרים. בשלב ראשון יבוצע תהליך זיקוק של הגזים הרעילים, לאחר מכן יופרדו כל רכיבי המוצר ויימכרו בחזרה לתעשייה. התהליך יפחית את פליטת גזי החממה בכמיליון טון מדי שנה. היעד שהצבנו לעצמנו: להגיע למחזור של 30% מכלל הפסולת האלקטרונית בישראל בתוך שבע שנים, ול-50% בתוך עשור.

about-img
about-img

עוברים ל-R32 הגז הידידותי לסביבה

גז הקירור R32 נחשב היום לסטנדרט החדש בייצור מזגנים ידידותיים לסביבה. הגז מצמצם פליטות מסוג HFC ופעילותו לא מייצרת את אפקט החממה. בזכות יכולת הפיתוח הייחודית של אלקטרה מזגנים והאיכות המוצרית הגבוהה שלה, מפעל אלקטרה הוא היחיד בישראל שעומד בכללי הרגולציה האירופאית המחמירה בתחום, והיחיד שרשאי לייצר ולייצא מזגנים עם גז R32 לרחבי העולם. במקביל, אלקטרה פועלת מול הרגולטורים בישראל כדי להביא לאסדרה של סדרות מזגנים ירוקים, הכוללות את גז R32, על מנת שניתן יהיה למכור סדרות מזגנים עם גז R32 גם לקהל ישראלי. כדי להתאים את עצמנו לדרישות הרגולציה בסדרות מזגנים עם גז R32, שינינו והתאמנו את מערך הייצור, הצטיידנו במכונות ומערכות ייעודיות לשימוש בגז דליק, הרכבנו גלאי נזילות בקווי הייצור ועוד. ברמת המוצרים, התאמנו את המעגל התרמודינמי לגז החדש, ביצענו בדיקות מקיפות בקווי המוצרים והטמענו שיפורים נדרשים, עדכנו את

האקדמיה החדשה של אלקטרה

כ-900 אלף מזגנים מותקנים בישראל מדי שנה, בנוסף לכחמישה מיליון מזגנים נוספים שנדרשים לשירות שוטף. מסביב למספר האדיר הזה נוצר שוק פרוץ לחלוטין, שעל אף הניסיונות לאורך השנים לא זכה מעולם להסדרה. הודות לשינויים רגולטוריים ויוזמות של ארגונים שונים מהמגזר העסקי והפרטי, מסתמן שינוי בתחום אסדרת טכנאות המיזוג בישראל. משרד העבודה, הממונה בין היתר על הכשרות מקצועיות לעבודה, מתכוון לחייב את כל העוסקים בטכנאות מזגנים בהצגת תעודה הסמכה רשמית, לרבות רישיון לעבודה עם גז R32. טכנאי מיזוג אוויר בראשון לציון. במכללה הוטמע מתחם לימוד מתקדם עם ציוד ברמה שטרם נראתה בישראל. במרכז המכללה ניצבת מעבדה ראשונה מסוגה לתרגול השימוש בגז. המדריכים במכללה הם מנהלים בכירים בתעשייה ואנשי מקצוע מובילים בענף. השיח שלנו מול גורמי איכות הסביבה צפוי להימשך ולהתרחב גם בשנים הבאות. אנחנו מאמינים שחינוך והכשרה נכונה יעזרו לשוק כול

about-img
about-img

שיתוף פעולה בינלאומי עם Bosch

אנחנו גאים מאוד בהסכם השותפות שחתמה אלקטרה עם תאגיד העל Bosch, שבמסגרתו נמכרות מערכות החימום המתקדמות של אלקטרה – תוצרת כחול לבן – ברחבי אירופה. במסגרת ההסכם, יוקם ב-2022 פארק טכנולוגי ראשון מסוגו בעולם באשקלון. הפארק, בהשקעה של כ-100 מיליון שקלים, ישתרע על פני 32 דונם וייבנה על פי סטנדרטים מחמירים של בנייה ירוקה. כ-300 עובדי ייצור ומהנדסים צפויים לעבוד בו. התהליך כולו מלווה על ידי נציגי Bosch, השותפים גם בהטמעת שיטות עובדה מתקדמות בייצור ובפיתוח. במרכז הפארק יעמוד המפעל המתקדם בעולם למערכות אקלים – מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, בעלות יעילות אנרגטית גבוהה, המותאמות לאקלים ולצרכנים הישראלים. במפעל ייוצרו גם משאבות חום מבוססות טכנולוגיית אינוורטר וסדרות מוצרים מבוססות גז R32.עם השלמת בנייתו, יחליף המפעל החדש את מפעל אלקטרה תעשיות המרכזי, שממוקם כיום בראשון לציון.

משהו חדש מתחיל - אלקטרה סולאר

אחד הנושאים הבוערים על סדר היום של האנושות בימים אלה, הוא שמירה על המאזן האקולוגי והפחתת פליטת גזי חממה. כחלק מהאסטרטגיה הירוקה שלנו, החלטנו להיכנס לתחום הסולאר שנחשב לאחד המתפתחים בעולם כיום. "אלקטרה סולאר" תשמש למעשה כ-One Stop Shop של האנרגיה הנקייה בישראל: החל משלב התכנון, דרך אספקת כלל הציוד הסולארי מקונסטרוקציות, פאנלים וממירים סולאריים, ועד מערך הלוגיסטיקה והשירות של אחר ההתקנה. אלקטרה סולאר נמצאת בחזית של טכנולוגיה בת קיימא, שמקדמת דאגה לסביבה ושימוש במשאבים טבעיים. המוצרים והטכנולוגיות עליהם עובדים בחברה יאפשרו לנו להסתמך על אנרגיה ירוקה משלב הייצור ועד המחזור, להקטין פליטת מזהמים ולהטמיע תהליכי ייצור נקיים יותר. במסגרת החברה ירוכזו גם כל פעילויות הייבוא, הייצוא, ההפצה והשיווק של ציוד למערכות סולאריות: פאנלים, ממירים ומערכות הגנה.

about-img

מעולה! קיבלנו את הפרטים שלך ונציג ייצור איתך קשר בהקדם

סגור

הפעלת אחריות

איזה כיף יש לך מזגן חדש של אלקטרה!

כדי לקבל אחריות מורחבת ל-5 או 7 שנים בהתאם להטבה ודגם המזגן, יש לצרף חשבונית רכישה
סגור
האחריות הופעלה בהצלחה!
מספר סריאלי מזגן 23 ELECTRA Exclusive
תוקף האחריות

משהו לא הסתדר והאחריות עדיין לא הופעלה
אופס.. משהו השתבש והשליחה נכשלה

E248EF79-A7C6-45A1-8959-6D753D69C747

הצג לפי

נקה הכל

הצג לפי קטגוריה

קטגוריות