www.electra-air.co.il

סל הקניות שלך ריק

לצפיה והוספת מוצרים הכנס לחנות המיזוג

לחנות

אודות אלקטרה

סיפור הצלחה ישראלי

כבר 77 שנים שאנחנו באלקטרה מיזוג אוויר מובילים את ישראל לגבהים חדשים של חדשנות, איכות ואמינות. היינו שם עוד לפני קום המדינה, צמחנו יחד והבאנו את היוזמה, היצירתיות והאומץ הישראלים למיליוני בתים בארץ ובעולם. הנתון הזה ממלא אותנו בגאווה עצומה ובתחושת אחריות אדירה, לא רק למוצרים וללקוחות שלנו, אלא לאיכות הסביבה שבה אנחנו חיים, לאוויר שאנחנו נושמים ולפסולת שאנחנו מייצרים.

about-img

מובילים לעתיד ירוק יותר

ב-95% ממשקי הבית בישראל מותקנת מערכת מיזוג וקירור, ומדי שנה נוספים כ-900 אלף מזגנים חדשים לשוק. המספרים האדירים האלה הובילו אותנו, כחברה מובילה במשק הישראלי, להבין את התפקיד החשוב שלנו על רקע ההתחממות הגלובלית ונזקי שינויי האקלים. בשנים האחרונות אנחנו מובילים מהלך דרמטי לשינוי רגולטורי בתחום המיזוג, שיביא לישראל מוצרים ירוקים יותר – הכוללים את הגז הידידותי לסביבה R32.

מייצור למחזור

האחריות שלנו מתחילה בבית, ולכן הקמנו את מעגל הייצור הראשון בישראל בתחום המזגנים. הוא מתחיל במפעל חדשני שבו ייוצרו מערכות המיזוג המתקדמות בעולם, שיעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר. ומה עם המזגנים הישנים? הם יגיעו אל מפעל המחזור החדשני שהקמנו בשדרות, ימוחזרו ויספקו ברזל ונחושת למזגנים החדשים. בהמשך, תורחב פעילות המפעל לכלל מוצרי החשמל בישראל. בסך הכל יאפשר המפעל הפחתה של כמיליון טון בפליטת גזי חממה מדי שנה.

about-img
about-img

שיתוף פעולה בינלאומי עם Bosch

חזון גדול מגיע עם השקעה גדולה. כ-100 מיליון ש״ח הושקעו בבנייתו של הפארק הטכנולוגי לאקלים באשקלון, שיהיה הראשון מסוגו בעולם. בלב 32 הדונמים של המתחם יעמוד המפעל הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון למערכות מיזוג אוויר. המפעל, שהוקם בשיתוף פעולה עם תאגיד העל העולמי BOSCH, נבנה על פי סטנדרטים של בנייה ירוקה והוטמעו בו שיטות מתקדמות בייצור ובפיתוח. במפעל ייוצרו מערכות מיזוג המותאמות לאקלים הישראלי, ובהם מערכת המיזוג המיני מרכזי EMD – האמינה, העוצמתית והנמכרת ביותר בישראל. כמו כן, מיוצרים בו משאבות חום בשילוב טכנולוגיות אינוורטר וגז R32 שיקטינו משמעותית את פליטת גזי החממה. המערכות האלו ישווק תחת המותג BOSCH בכל רחבי אירופה. המפעל יחליף את מפעל אלקטרה תעשיות הפועל כיום בראשון לציון.

טכנולוגיה מעולם אחר

המוצרים פורצי הדרך שלנו מציבים את אלקטרה בדרגה משל עצמה בתחום. סדרת מזגני EMD SQ A היא היחידה מסוגה בישראל עם דירוג אנרגטי A ותו תקן ירוק של מכון התקנים הישראלי. סדרת מזגני AAA מאפשרת שימוש של לילה שלם במזגן בעלות של שקל בודד וחיסכון של עד 40% בצריכת האנרגיה. מערכת Touch MAGIC, עם רכיב האיונייזר הייחודי, מפחיתה עד 95% מכמות החיידקים בחלל החדר. המערכת נמצאת בסדרות מג'יק טאץ' ו-AAA. מסנן C-UV מבוסס על טכנולוגיה פורצת דרך, הכוללת מסנן UV שמטהרת 99.9% מהחיידקים והווירוסים באוויר. כל המזגנים ניתנים להפעלה בהוראה קולית.

about-img
about-img

מכשירים את דור העתיד

אלקטרה אקדמי היא הגשמה של חזון להסדיר את תחום טכנאות מיזוג האוויר. תחושת האחריות הזאת הובילה אותנו להוביל את השוק גם מבחינת מקצועיות. השקענו משאבים רבים בהקמת מתחם לימודי שכמותו טרם נראה בישראל, ובמרכזו מעבדה ייחודית לתרגול השימוש בגז הקירור R32. המכללה פתוחה בפני טכנאים מתחילים, שיעברו בה הכשרה שלמה שתעניק להם הסמכה רשמית של משרד העבודה. טכנאים פעילים יוכלו להשלים באמצעותה הסמכה רשמית לעבודה עם גז R32.

מהפכה בתחום הסולאר

כחלק מהאסטרטגיה הירוקה שלנו, החלטנו להיכנס לאחד התחומים המתפתחים ביותר בעולם כיום: הסולאר. עם ״אלקטרה סולאר״ נוכל להציע לצרכנים בישראל One Stop Shop לאנרגיה נקייה: החל משלב התכנון, דרך אספקת כלל הציוד הסולארי ועד מערך הלוגיסטיקה והשירות שאחרי ההתקנה. המוצרים והטכנולוגיות שעליהם עובדים בחברה, יעזרו לנו להקטין פליטת מזהמים ולהטמיע תהליכי ייצור נקיים יותר.

about-img

מעולה! קיבלנו את הפרטים שלך ונציג ייצור איתך קשר בהקדם

סגור

הפעלת אחריות

איזה כיף יש לך מזגן חדש של אלקטרה!

כדי לקבל אחריות מורחבת ל-5 או 7 שנים בהתאם להטבה ודגם המזגן, יש לצרף חשבונית רכישה
סגור
האחריות הופעלה בהצלחה!
מספר סריאלי מזגן 23 ELECTRA Exclusive
תוקף האחריות

משהו לא הסתדר והאחריות עדיין לא הופעלה
אופס.. משהו השתבש והשליחה נכשלה

E248EF79-A7C6-45A1-8959-6D753D69C747

הצג לפי

נקה הכל

הצג לפי קטגוריה

קטגוריות