www.electra-air.co.il

שרות לקוחות

סל הקניות שלך ריק

לצפיה והוספת מוצרים הכנס לחנות המיזוג

לחנות

אפליקציה אלקטרה SMART

ניתן לשלוט על המזגן מכל מקום ובכל זמן

האפליקציה החכמה אלקטרה SMART

יש מספיק דאגות בחיים שלא נמצא עדיין פתרון עבורם. את אחת מהן אנחנו יכולים להוריד מכם סוף סוף. אם אי פעם נקלעתם למצב שבו תהיתם אם שכחתם את המזגן עובד או שרציתם להדליק אותו, כדי להגיע לבית צונן ולא יכולתם – אלקטרה SMART הוא הפתרון. למזגנים המודרניים והמתקדמים שלנו מגיעה אפליקציה חכמה שתלווה אותם, ותאפשר לכם להיות בשליטה מכל מקום ובכל זמן.


להורדת האפליקציה1/4

איך עובדת האפליקציה?

טכנולוגיית SMART מאפשרת למזגן להתחבר לאינטרנט באמצעות רשת ה-WIFI הביתית. כך ניתן להתחבר אליו מכל מקום. כדי לעשות זאת כל מה שצריך הוא להוריד את האפליקציה החכמה. משם, בממשק נוח וידידותי, תוכלו לכבות ולהדליק את המזגן, לכוון את הטמפרטורה הרצויה (ובמזגנים עיליים, גם את הטמפרטורה בכל חדר בנפרד), לכוון את עוצמת המאוורר ולתכנן הפעלה עתידית של המזגן. התקשורת כולה מאובטחת על גבי ענן בין מערכת המיזוג הביתית של אלקטרה למוקד השליטה והבקרה בראשון לציון. המשמעות היא מהפכה בשירות ובתחזוקת המזגן.

מזהים תקלה ומיד משדרים למוקד

מערכת ה-SMART לומדת את פעילות המזגן ויודעת לזהות תקלות תפעוליות או תחזוקתיות. ברגע שזה קורה, היא שולחת התראה עם מספר התקלה ללקוח וגם למערכת ה-CRM במוקד השירות. במקרה של תקלה פשוטה, תתקבל התראה מהאפליקציה. תוכלו לפנות למוקד הטלפוני או הדיגטלי ולתאר את התקלה שהופיעה. בחלק מהתקלות קיימת אפשרות לתיקון מרחוק על גבי הענן. במקרים של תקלות מורכבות יותר, יוכלו הנציגים להתחבר מרחוק אל המזגן (בתקופת האחריות בלבד), לחקור את היסטוריית השימוש שהובילה לתקלה, ולעדכן את הטכנאי עוד לפני הגעתו לבית הלקוח.

אופציה לתיקון מרחוק

במידה ומדובר בתקלה פשוטה או למצב המסננים תקבלו התראה באמצעות האפליקציה. עם קבלת ההתראה תוכלו לקבל סיוע טלפוני מהמוקד או דיגיטלי על ידי צ'אט אונליין ובמידת האפשר יתבצע תיקון מרחוק. במידה והתקלה דורשת הגעת טכנאי, המוקד יכול להתחבר מרחוק למזגן (בתקופת האחריות בלבד), לבחון לעומק את ההיסטוריה שהביאה לתקלה ולעדכן את טכנאי השרות מה נדרש ממנו עוד לפני ההגעה לבית הלקוח.

המזגן שלכם מדבר עברית

שיתוף פעולה בין מחלקת ה- SMART שלנו, חברת AudioCodes הישראלית המתמחה במערכות עיבוד וזיהוי קולי, יצר מערכת פיקוד קולי שמאפשרת לכם לדבר עם המזגן דרך האפליקציה. המערכת מנתחת משפטים, מזהה את הפקודות שמשולבות בהם ומתרגמת אותן לפעולות. למשל, אם תאמרו תפעילו את האפליקציה ותאמרו: ״קר לי, אני מבקש שתעלה את הטמפרטורה ל-25 מעלות״, המזגן יידע לתרגם את המשפט ויעלה את טמפרטורת המיזוג לרף המבוקש. המערכת לומדת ומתפתחת כל הזמן, כך שמשפטים שלא הובנו על ידה מועברים למערכות AudioCodes לתהליך אופטימיזציה, שמרחיב את הפקודות האפשריות על בסיס קבוע.

צג צבעוני לתצוגה מושלמת

כדי להשלים את חווית ה-SMART, גם עינית המזגן עברה מהפך עיצובי וטכנולוגי. הצג הדיגיטלי מקרין מציג את הטמפרטורה בצבע כחול (במצב קירור) או אדום (במצב חימום), כך שלא תתבלבלו שוב בין מצבי חום וקור.

להורדת האפליקציה

סרטוני הדרכה מערכת SMART

צפו במדריך הרלוונטי לכם לפי מערכת ההפעלה של מכשירכם, ותוכלו לחבר את מזגנכם לענן

מדריך לחיבור מזגן עילי לענן

מדריך לחיבור מזגן מיני מרכזי לענן

מעולה! קיבלנו את הפרטים שלך ונציג ייצור איתך קשר בהקדם

סגור

הפעלת אחריות

איזה כיף יש לך מזגן חדש של אלקטרה!

כדי לקבל אחריות מורחבת ל-5 או 7 שנים בהתאם להטבה ודגם המזגן, יש לצרף חשבונית רכישה
סגור
האחריות הופעלה בהצלחה!
מספר סריאלי מזגן 23 ELECTRA Exclusive
תוקף האחריות

משהו לא הסתדר והאחריות עדיין לא הופעלה
אופס.. משהו השתבש והשליחה נכשלה

E248EF79-A7C6-45A1-8959-6D753D69C747

הצג לפי

נקה הכל

הצג לפי קטגוריה

קטגוריות